Ako vybrať infrasaunu? Infrasauny Klafs od Aquamarine Spa

Ako vybrať infrasaunu?

späť na výpis článkov

Už pred veľa rokmi ľudia objavili, že cielené sálavé teplo má pozitívne relaxačné a regeneračné účinky. Vďaka svojej nižšej teplote sú infrasauny v súčastnej dobe stále viac obľúbené. Ako ale vybrať tú správnu? Pre správný výber infrasauny je najdôležitejšia kvalita infračerveného žiariča.


Kvalitu infrasaun od Klafs potvrdzuje získanie najprestížnejšej svetovej ceny pre inovácie, šport a lifestyle -Plus X Award. Ocenenie získaly hneď v štyroch kategóriách : vysoká kvalita, design, ľahkosť užívania a funkcionalita. Infrasauny Klafs sú tiež výnimočné tým, že sa integrujú priamo do sauny. Vďaka tomu si nemusíte vyberať, či si zadovážite klasickú fínsku saunu alebo infrasaunu. Môžete mať oboje!


Teplo je zamerané na chrbát a vďaka špeciálnej technológii SensoCare meria teplotu vašej pokožky a prispôsobuje intenzitu žiarenia- veľmi jemne a celkom automaticky. Vyberať si môžete tiež z troch nastavení- mierne, stredné a intenzívne. A pre zaistenie vášho pohodlia sú chrbtové opierky nastaviteľné.


Viac o infrasaunách Klafs sa dozviete tu

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail