vířivá vana Odessa řady 880 Sundance Spas

Dva nové prémiové modely vírivek Sundance Spas – Odessa a Lisbon!

späť na výpis článkov
Predstavujeme vám dva nové modely najvyššej rady 980 vírivých vaní amerického výrobcu Sundance Spas – Odessa a Lisbon! Obe vírivky ponúkajú jedinečný moderný dizajn prepracovaný do posledného detailu – vďaka tomu sa môžete tešiť z ich dlhej životnosti, pohodlného užívania, krásného vzhľadu a neodolateľnej hydroterapie.

Ich výhodou je napríklad nízky profil, ktorý výrazne uľahčuje vstup a výstup z vane. Súčasne rovnako ako zvyšné hydromasážne vane rady 980 disponujú aj modely Odessa a Lisbon lounge odpočinkovými zónami s integrovaným priestorom ku chladeniu nápojov či odloženiu uterákov SunCooler.

Čo sa týka ovládania, poslúži vám inteligentný dotykový ovládácí displej iTouch, ktorým si môžete ľahko nastavit masáž, teplotu vody, ale napríklad tiež zapnúť vnútorné aj vonkajšie osvetlenie vane – presne podľa vašeho aktuálneho rozpoloženia a nálady. Čo vás môže eště potešiť? Zaiste možnosť dialkového ovládania – a to odkiaľkoľvek a kedykoľvek vďaka aplikácií SmartTub!

Priaznivci aromaterapie môžu využiť príjemné vône SunScent, vyvinuté špeciálne na relaxáciu vo vode, ktoré sú vstrekované spoločne s perličkovou masážou skrz technológiu SilentAir. Doprajte si masáž a hlbokú regeneráciu vašeho tela aj mysle, a zabudnite na zložitú údržbu vírivej vane. Systém čistenia vody CLEARRAY UV-C a horizontálny filter Micro Clean Ultra sa postarajú o čistotu vody za vás!

Čo odlišuje model Odessa od modelu Lisbon? Počet, druh a rozmiestenie masážnych sedadiel – zatiaľ čo vírivka Odessa disponuje jedným sedadlom naviac, druhá vaňa môže užívateľom ponúknuť ergonomicky tvarované masážne ležadlo. Pre viac informacií kontaktujte našich obchodných zástupcov!
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail