Microsalt - novinka pre vaše zdravie od Klafs

Microsalt - novinka pre vaše zdravie od Klafs

späť na výpis článkov
Patentovaná technológia Microsalt je teraz konečne dostupná aj pre privátne prevádzky!

Znásobte pozitívne účinky sauny vďaka novému Microsalt SaltProX! Inhalácia soli má preukázateľné zdraviu prospešné účinky, ktoré sa za pôsobenia vysokej teploty pri saunovaní ešte zvyšujú.

Rovnako ako morský vzduch aj Microsalt je ideálny pre osoby s respiračnými ochoreniami. Vhodný je však aj pre tých, ktorí často trpia nachladením, poruchami spánku, astmou alebo kožnými chorobami. Na viac pri pravidelnom a dlhodobom používaní podporuje obranyschopnosť imunitného systému.

Prístroj je určený špeciálne pre privátne prevádzky – ako do klasickej sauny, tak do infrasauny. Za istých podmienok je technológia Microsalt SaltProX schopná znížiť vlhkosť vzduchu pod 40 % tak, aby v saune vznikol suchý vzduch s rovnomerne rozprestrenou vysokou koncentráciou soli. Použitie je celkom jednoduché. Saunu stačí nahriať na 30 až 50 °C a následne do nej umiestniť zapnutý Microsalt s novou náplňou soli. Už po 10 minútach je sauna pripravená k použitiu – zistíte zmenou farby svetla z oranžovej na modrú.

Pre zvýšenie komfortu pri užívaní, boli pre Microsalt SaltProX špeciálne vyvinuté malé náplne s vysoko kvalitnou soľou, ktoré sú dávkované na maximálnu výdrž batérie prístroja – na 1 hodinu. V prípade, že si budete priať Microsalt pripevniť na stenu sauny, nachádza sa v balení nerezový držiak.

Pokiaľ už saunu máte, alebo o jej kúpe ešte len premýšlate, nový Microsalt SaltProX Vás presvedčí – svojim komfortným a jednoduchým ovládaním, praktickou veľkosťou, ľahkou údržbou a kompaktným elegantným designom. Zaujímalo by Vás viac informácií? Poraďte sa s našimi obchodními zástupcami!
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail