Aquamarine Spa v časopise Architekt+

Naše referencie Aquamarine Spa v časopise Architekt+!

späť na výpis článkov
Ste nadšencami do architektúry a zaujímajú vás privátne, ako aj komerčné realizácie? Alebo patríte medzi tých, čo si len radi listujú časopisy o bývaní a architektúre – stránkami plných nápadov a nadčasovej inšpirácie? Potom máme pre vás krásnu správu!

V aktuálnom čísle revue Architekt+ si môžete prečítať článok o našom nedávnom projekte realizovanom na Slovensku v blízkosti Košíc, kde sme inštalovali dva nerezové bazény Imaginox, parnú saunu a fínskou saunu designové rady Matteo Thun významných architektov Mattea Thuna and Antonia Rodrigueza. V poslednej rade sme odpočinkovú zónu tohto privátneho wellness doplnili vyhrievanými lehátkami vyrobenými zo širokých keramických dosiek, z ktorých sa bude klientovi naskytovať nádherný výhľad do záhrady.

Chcete vedieť viac? Objednajte si aktuálne decembrové číslo časopisu Architekt+, alebo navštívte náš showroom v Prahe, Vrchotových Janoviciach alebo Bratislave. Inšpiráciu hľadajte tiež na našom Instagrame aquamarinespacz, kam pravidelne pridáváme fotografie z naších realizácií!
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail