Aquamarine Spa

NEVIETE SI RADY S PLÁNOVANÍM WELLNESS? NEBOJTE SA NA NÁS OBRÁTIŤ!

späť na výpis článkov
Sme tí praví pre vás a vaše budúce wellness. Počas plánovania a realizácie zákaziek je pre nás odborné poradenstvo samozrejmosťou. Či už sa jedná o privátny alebo verejný projekt, saunu alebo bazén, vaše vízie a priania o ideálnom wellness vám pomôžeme do detailu naplánovať.

Obrátiť sa na nás samozrejme môžete aj v prípade, keď iba uvažujete o realizácii wellness a neviete si rady, aké riešenie zo širokej škály možností je pre vás najlepšie. Veľkou výhodou je možnosť vyskúšať si produkty a ohmatať materiály na vlastnej koži osobne pri návšteve nášho showroomu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v odbore a kvalite našich produktov sme tí praví nielen pre súkromných klientov, ale aj vo verejnom priestore sme si získali reputáciu odborníkov na záležitosti wellness. Teraz nás oslovili z webu Daibau, aby sme prispeli do odborného článku ich pravidelnej rubriky.

Daibau je slovenskou stránkou združujúcou zhotoviteľa a poskytovateľa služieb na jednom mieste, šetrí tak užívateľovi čas a stres s realizáciami stavebných prác. Článok s naším príspevkom rozoberá druhy sáun, ako by mal vyzerať ich interiér či ktoré materiály sú vhodné na ich výstavbu a ktoré naopak nie. Najväčším prínosom sauny je samozrejme pozitívny vplyv na naše zdravie, ktorý si vo svojej privátnej saune môžeme dopriať kedykoľvek. Existuje celý rad možností ako a kde realizovať vytúženú saunu. Či už túžite po saune v interiéri alebo vonkajšom wellness, klasickej fínskej či kombinovanej saune, alebo preferujete parné kabíny, vždy je tu veľký výber materiálov a realizačných možností, vďaka ktorým si môžete užívať zaslúžený odpočinok v saune spĺňajúci všetky Vaše predstavy. Viac sa môžete dočítať v našej pravidelnej rubrike venujúcej sa výstavbe sauny a vhodným materiálom pre ňu.

Uvažujete o realizácii sauny alebo celého wellness? Napíšte nám, alebo nás príďte navštíviť na niektorý z našich showroomov.
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail