Nová vírivka Cambria a inovovaná Marin Sundance Spas!

Nová vírivka Cambria a inovovaná Marin Sundance Spas!

späť na výpis článkov
Výrobca Sundance Spas prichádza ako každý rok s novinkami – tentoraz vám predstavujeme nový model Cambria a inovovanú Marin radu 880! Všeobecne patria vírivky tohto amerického výrobcu medzi špičky medzi hydromasážnymi vaňami, a to nielen čo sa týka technológie a kvality, ale aj vďaka krásnemu a zároveň veľmi praktickému vzhľadu. Užívajte si masáž so svojou rodinou v pohodlí domova i vy – vyberte si zo širokej ponuky model „ušitý“ priamo na mieru!

Nová vírivá vaňa Cambria prémiového radu 880 ponúka so svojimi rozmermi 193 × 231 × 86 metrov miesto až pre 6 dospelých osôb. Päť rôznych masážnych sedadiel a jedno ležadlo sú osadené 7 druhmi hydromasážnych dýz zameraných na akupresúrne body tak, aby došlo k efektívnemu uvoľneniu stuhnutých a natiahnutých svalov. Ďalej je vaňa vybavená vzduchovými dýzami, ktoré jemnou perličkovou masážou pôsobia na nervové zakončenia na rukách, nohách a bokoch.

Inovatívnych zmien sa dočkala tento rok aj vírivka Marin toho istého radu 880. Po prvé sa zmenili jej rozmery, ktoré sa nepatrne zväčšili na 193 × 231 × 86 metrov a po druhé sa zvýšil počet hydromasážnych dýz z pôvodných 35 na 45. Okrem toho sa výrobca zameral pri oboch modeloch na vzhľadovú stránku, keď si môžete po vzore najvyššieho radu 990 objednať Lounge kryt na filtráciu s úložným priestorom a miestom na sedenie či vonkajšie rohové osvetlenie vírivky.

Chcete vedieť viac informácií alebo si prajete zaslať nezáväznú cenovú ponuku? Kontaktujte nás a nechajte si zadarmo zaslať katalóg víriviek Sundance Spas priamo k vám domov!
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail