nové logo Aquamarine Spa

Nová vlna, nový image – Aquamarine Spa mení svoju tvár

späť na výpis článkov
Za viac ako 20 rokov, ktoré pôsobíme na českom a slovenskom trhu, sme sa niekoľkonásobne rozrástli – a to nielen v súvislosti s počtom zamestnancov, ale predovšetkým čo se týka rozšírenia ponuky od samotných víriviek až po široké portfolio wellness produktov a komplexného riešenia wellness na kľúč. V priebehu rokov sme tiež realizovali veľké množstvo komerčných aj privátnych objednávok, ktoré nám priniesli bohaté skúšenosti a skvelé referencie. Ako sa hovorí – s obdobím rastu prichádza čas transformácie, a preto by sme vám radi predstavili naše nové, moderné a osobité logo – našu novú vlnu vizuálnej komunikácie!

Posledných 10 rokov nás sprevádzalo šedé logo Aquamarine Spa, ktoré vzniklo iba drobnými úpravami našeho úplne pôvodného loga z konca deväťdesiatych rokov. Rovnako ako sa vyvíja technologia, design, životný štýl a osobné preferencie, aj my sme došli k záveru, že je dôležité ísť s dobou a vdýchňuť našej spoločnosti novú dynamickú energiu, ktorá by presne vystihla to, kto sme a čo prezentujeme.

V popredí malé písmeno „a“ podčiarknuté jednoduchou vlnkou a zdôraznené kontrastným rámčekom, rozdelenie názvu do troch riadkov a zmena farby loga na petrolejovú modrú. Nový koncept už na prvý pohľad vyjadruje naše prepojenie so svetom wellness. Písmenko a s malou vlnkou sa teda stáva klúčovým vizuálnym symbolom spoločnosti Aquamarine Spa, ktoré by nám malo pomôcť v ľahkej identifikácii a komunikáci s klientmi.

Samozrejme rebrandingom loga zmena identity Aquamarine Spa zďaleka nekončí, práve naopak – všetko ešte len začíná! Tešit sa môžete na nový zjednotený koncept designu katalogov, alebo na dlho očakávané otvorenie hlavného showroomu vo Vrchotových Janoviciach.

Dúfáme, že se vám nový image Aquamarine Spa bude páčiť rovnako ako nám!

Vaše Aquamarine Spa
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail