Realizácia exkluzívneho wellness

späť na výpis článkov

V tomto roku sme mali možnosť realizovať spoločne s firmou Imaginox mnoho unikátnych projektov. Jedným z nich bolo exkluzívne wellness v hoteli Bedřiška v Špindlerovom mlyne.


Kľúčové produkty sú veľký prelivový nerezový bazén a okrúhla nerezová vírivka Imaginox. Vytvorili sme ju úplne na mieru a ponúka tak tak unikátne prvky a doplnky, ako napríklad stenovú bazénovú hydromasáž.


Spoločnosť Aquamarine Spa vybavila nové wellness exkluzívnymi produktami Klafs. Inštalovali sme saunu Premium s dizajnovým obložením a presklenú parnú kabínu Rough Body s hviezdnym nebom.


Úplne unikátnym produktom, ktorý ponúka len špičkové wellness, je takzvaný Floating od spoločnosti Aquamarine Spa. Floating je vodný kúpeľ so slanou vodou, v ktorom návštevník odpočíva, voda ho nadnáša a vďaka kľudu, príjemnej hudbe a intímnemu prostredí ponúka skutočne najvyššiu úroveň relaxu.


Zabezpečili sme tiež veľké množstvo luxusných wellness doplnkov, ako napríklad nerezový ochladzovací bazén, nerezové ochladzovacie vedro, bazénový chrlič, masážne sprchy alebo automatický výrobník ľadu.


Viac fotografií nájdete v našej galérii.

http://aquamarinespa.sk/galerie


Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail