Veľké moderné wellness v hotely Tree of Life v Lázních Bělohrad

REALIZÁCIA EXKLUZÍVNEHO WELLNESS V HOTELI TREE OF LIFE

späť na výpis článkov

Našou poslednou realizáciou je veľké moderné wellness v hoteli Tree of Life v Lázních Bělohrad. Klient za nami přišiel s plánom rekonštruovať pôvodné balneo priestory a potreboval nielen kvalitného dodávateľa produktov, ale tiež pomoc pri plánovaní celého projektu. Naši architekti a projektanti navrhli kúpeľné wellness, ktoré vďaka veľkorysému vnútrnému a vonkajšiemu priestoru ponúka všetko, čo si návštevník môže priať.
Vo vnútornej časti sme realizovali dve sauny Klafs. Prvá z nich je čiastočne presklenná sauna Premium s vnútorným obložením Lounge Q, ktorá ponúka tradičné fínske saunovanie pri 90 až 100° C. V jej blízkosti je umiestnená sauna Premium v bielom lesklom prevedení s vnútorným obložením Hemlock Softline. Táto sauna je vybavená tiež špeciálnou doplnkovou technológiou Sanárium, vďaka ktorej je možné využívať kabínu 5. rôznymi spôsobmi - ako ľahký parný kúpeľ, aróma kúpeľ, tropický kúpeľ, horký vzdušný kúpeľ a tradičnú fínsku saunu. Vnútri sme tiež realizovali nerezový Kneippov chodník Imaginox a parnú kabínu Klafs na mieru so špeciálnym kamenným obložením.
Vonkajšiu časť sme vybavili nerezovou vírivkou s dvoma ergonomicky tvarovanými lehátkami. Vírivka ponúka priestor pre relaxáciu až pre 4 osoby a okrem tradičnej hydromasáže má tiež vzduchové trysky pre jemnú perličkovú masáž. V zastrešenom vonkajšom altánku je umiestnená fínska sauna s výhľadom do záhrady a originálnym rustikálnym vnútorným obložením. Vedľa sauny sme umiestnili tiež malý nerezový ochladzovací bazénik Imaginox. Vo vonkajšej časti je umiestnený tiež nerezový Kneippov chodník.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail