Vyhrali sme súťaž „Komerčný bazén roka 2018“ v Rusku!

Vyhrali sme súťaž „Komerčný bazén roka 2018“ v Rusku!

späť na výpis článkov
V minulom roku sme cez našeho výrobcu nerezových bazénov Imaginox a miestneho obchodného partnera AquaDeLuxe dokončili stavbu komerčného bazéna v luxusnom fitness centre EDGE PREMIUM FITNESS v Novosibirsku. Tento bazén sa klientovi, ruským architektom a dizajnérom natoľko zapáčil, že bol vybraný do 12. ročníka sútaže o najlepší projekt komerčného bazéna v roku 2018 v Rusku! A čo nás potešilo ešte viac? Náš bazén túto sútaž medzi ostatnými naozaj krásnými realizáciami vyhral!

Hlasovanie prebiehalo na základe online hlasovania na webových stránkách sútaže od polovice decembra 2018 do konca januára 2019, kde sa počítal vždy jeden hlas z každej IP adresy. Posledné slovo ale patrilo odbornej porote zloženej z miestnych organizátorov výstav a mediálnych subjektov zameraných na architektúru a wellness, ktorá víťazstvo našeho projektu definitívne potvrdila! K odovzdaniu ocenení dôjde ako každý rok prvý deň medzinárodného veľtrhu Aquatherm v Moskve 12.2.2019 na konferencii s názvom „Pools Today“.

Pokiaľ sa chcete o našom víťaznom bazéne dozvedieť viac, pozrite si fotografie a prečítajte si viac tu. Páčia sa vám naše referencie? Sledujte nás na našom Instagrame a Facebooku aj vy!
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail