Designová sauna Klafs Lounge Q so skoseným stropom

späť na výpis článkov
Našou ďalšou realizáciou bola táto krásna sauna Lounge Q nemeckého výrobcu Klafs, ktorú sme inštalovali do privátneho wellness v Prahe 2. Vzhľadom k menším rozmerom sauny 226,5 x 220 x 190 cm a podkrovnému skoseniu stropu sme sa snažili priestor interiéru sauny maximálne využiť a opticky zväčšiť. Z toho dôvodu sme zvolili podlavicovú pec Bonatherm, ďalej čelnú presklennú stenu vrátane dverí a na prianie klienta tiež guľaté okno pripomínajúce kajutové okienko.

Interiér sauny je vybavený dvoma lehátkami, z dreva africkej vŕby Abach, situovanými v dvoch výškových úrovniach a soúčasne tiež s nástupnou stoličkou, osvetlením, presýpacími hodinami, teplomerom a dreveným vedrom. Z prémiového vybavenia si klient naviac vybral SUNSET osvetlenie pod chrbtovými opierkami a set dvoch reproduktorov so stereo-systémom vyvinutým špeciálne pre sauny.

Pre vonkajšie obloženie sauny Lounge Q sme vybrali dyhovanú dosku Hemlock, ktorá svojou farbou a štruktúrou korešponduje s ostatnými drevenými prvkmi miestnosti. Vzhľadom k vycibrenému designu celej realizácie premysleného do posledného detailu, sme po dohode ovládania umiestnili do technickej miestnosti. Páči sa vám? Nechajte si zdarma zaslať náš katalóg saun a pozrite si ďalšie naše projekty!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail