Krásna exteriérová realizácia vírivky Sundance Spas

späť na výpis článkov
Hydromasážnu vaňu Cameo rady 880 sme realizovali na Slovensku pre privátne účely. Vírivka s priestorom až pre 6 dospelých osôb ponúka rôzne ergonomicky tvarované masážne sedadlá s tryskami Fluidix, a naviac je doplnená osvetlenými madlami uľahčujúcimi vstup a výstup z vane. Všetky modely výrobcu Sundance Spas disponujú patentovanými tryskami Fluidix, ktoré privádzajú vodu do oscilačného pohybu bez použitia pohyblivých častí, vďaka tomu sa môžu naši klienti spoľahnúť na ich dlhoročnú životnosť.

Tento model vírivky je vybavený piatimi masážnymi odpočívadlami a jedným lehátkom, ktoré sa postarajú o efektívne uvoľnenie stuhnutých a preťažených svalov a súčasne Vás zbavia stresu a napätia jemnými pulzujúcimi prúdmi v oblasti zápästí a rúk. Hydroterapiu Vám sprostredkuje napríklad sedadlo Accu-Ssage, vybavené opierkami rúk a hlavy, ktoré sa stará 14 akupresurnými tryskami o Vašu šíju, chrbát, boky, lýtka a zápästia za hlbokého ponorenia vo vode.

Hydromasážna vaňa je doplnená inovovanou horizontálnou filtráciou MicroClean® Ultra a systémom čistenia vody CLEARRAY UV-C, ktoré sa starajú o udržanie čistej a priezračnej vody. Páči sa Vám tento projekt? Nechajte si zdarma zaslať katalóg víriviek Sundance Spas priamo k Vám domov a navštívte náš showroom v Prahe na Chodove, kde máme vystavených hneď niekoľko modelov!

Ďalším veľmi obľúbeným odpočívadlom vírivej vane Cameo je sedadlo Intelli-Jet, ktoré si poradí s Vašimi bolesťmi chrbta a šíje pomocou intenzívneho tlaku z trysiek. Masáž je naviac podporená jemným prúdením zacieleným na boky, ktoré môže na prianie vypúšťať do vody vôňu SunScent. Pri konštrukcii bolo myslené aj na regeneráciu chodidiel, pre ktorú bol vyvinutý masážny priestor tvarovaný tak, aby nebránil voľnému pohybu vo vírivke.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail