Luxusné privátne wellness s fínskou saunou a parnou kabínou Klafs

späť na výpis článkov
Vstavaním fínskej sauny, parnej kabíny a technickej miestnosti do jednotného pohľadovému dizajnu – vonkajšieho obloženia, sklenených dverí, ich hliníkového rámu a jednoduchých kovových madiel – bolo docielené kompaktného a učesaného dojmu. Celý projekt navyše pôsobí veľmi luxusne a uvoľnene vďaka celopresklenej okennej časti oválneho priestoru okolo vírivej vane a tiež vďaka masívnej stene obloženej širokoformátovými kamennými blokmi.

Našou úlohou bolo vybavenie privátneho wellness fínskou saunou a parnou kabínou Klafs. Fínsku kabínu Lounge Q Klafs s rozmermi 2,16 x 1,9 x 1,9 metra sme na prianie klienta vybavili vnútornými hemlockovými horizontálne usporiadanými panelmi, podlavicovou pecou Bonatherm, podopierkovým osvetlením SunSet, lampami Lounge a dvojstupňovým usporiadaním lavíc z dreva africkej vŕby abachi. Ľahkosť celej realizácie sme podporili podoprením lavice podpornou kovovou nohou, ktorá korešponduje s madlami dverí na celosklenenej čelnej stene.

Druhým produktom bola parná kabína Quadrano Klafs. Priestor veľký 2,2 x 1,68 x 1,68 metra je obložený akrylátovým obložením v bielo-modrom prevedení a je navyše doplnený o ručnú sprchu a sound systém umiestnený na sedlovom strope. Rovnako ako u fínskej tak u parnej sauny chcel náš klient docieliť minimalistického vzhľadu, z toho dôvodu sme zvolili iba jednoduché bodové svetlo a taktiež celosklenenú čelnú stenu. O prevádzku kabíny sa stará parný generátor MK5, ktorý umožňuje aromaterapiu, a Touchcontrol displej, ktorý slúži pre ovládanie oboch sáun.

Páči sa vám náš projekty a radi by ste si od nás nechali zostaviť nezáväznú cenovú ponuku? Kontaktujte nás, radi sa vám budeme venovať! Inšpiráciu hľadajte na našom Instagrame.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail