Nadštandardné multifunkčné privátne wellness

späť na výpis článkov
V tomto súkromnom wellness v Prahe sa nedá cítiť inak ako v rozprávke, a to za akéhokoľvek počasia, za svetla i za tmy, v zime i v lete … Skrátka, či je krásny slnečný deň alebo jesenná čľapkanica, majitelia tohto projektu si vždy môžu vytvoriť tú správnu očarujúcu atmosféru! Pomerne veľký priestor relaxačnej miestnosti je pomyselne rozčlenený na niekoľko častí. Ústredným bodom je skimmerový betónový bazén obložený perleťovou mozaikou, okolo ktorého sa nachádza hneď niekoľko odpočinkových možností.

Vo vyvýšenom priestore, ktorý je od bazéna oddelený stenou so širokým priehľadom, sa nachádza vírivá vaňa zabudovaná do dreveného pódia. A práve táto vírivka je jedným z produktov, ktorý sme klientovi dodávali. Ide o model štvorcového tvaru Cameo z prémiového radu 880 Sundance Spas.

Táto vírivá vaňa disponuje šiestimi rozdielnymi masážnymi miestami, jedným z nich je obľúbené masážne ležadlo. Hydromasáž je sprostredkovaná nielen akupresúrnymi hydromasážnymi tryskami, ale tiež jemnou uvoľňujúcou perličkovou masážou, ktorá sa postará o uvoľnenie i tých najmenších svalov.

Vzhľadom k tomu, že každá časť tohto rodinného wellness je dokonale premyslená, určite vás neprekvapí, že sa na voľnej stene pri vírivke nachádza premietacia plocha s príslušnou technikou. Vďaka priehľadu v stene sa tak program na premietacej ploche dá pohodlne sledovať z ležadla, z bazéna i z hydromasážnej vane.

Našim druhým produktom je vstavaná sauna Klafs Premium, pre ktorú bola vyčlenená podlhovastá miestnosť za dizajnovou drevenou zástenou. Steny sauny sú obložené širokoformátovými hemlockovými panelmi a na lavice a opierky bolo použité drevo africkej vŕby abachi. Saunová kabína je navyše doplnená infrasedadlom InfraPLUS, ktoré rozširuje funkcie klasického fínskeho kúpeľa.

Nesmieme zabudnúť ani na posledné dve technické vymoženosti – centrálny ovládací systém s digitálnym displejom, ktorý slúži na ovládanie všetkých uvedených produktov. Veľmi užitočné sú i žalúzie, nainštalované na všetkých oknách v miestnosti, vďaka ktorým si majitelia môžu dopriať úplné súkromie a romantiku. Páči sa vám táto naša realizácia? Zverte nám svoj projekt i vy!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail