Nerezová vírivka s efektom stekajúcej vody

späť na výpis článkov
Ak hľadáte pokojné miesto na relax po stresujúcom dni alebo priestor na oddych po športovom výkone, Gothal je pre vás ideálny. V nádhernom prostredí Liptova sme vo Wellness svete v multifunkčnom areáli Gothal Liptovská Osada realizovali dodávku interiérovej nerezovej vírivky Imaginox a ochladzovacieho nerezového bazéna Imaginox.

Hydromasážna vaňa s rozmermi 3,98 x 2,85 x 1,02 metru je umiestnená v interiéri privátnej časti wellness areálu. Jedna jej stena má dizajnový preliv v štýle "negative edge". Pri tomto type prelivu je odtokový žľab umiestnený pod úrovňou hrany vírivky, čo spôsobuje, že voda neustále steká po stene vírivky do žľabu, ktorý je navyše esteticky zakrytý dekoratívnymi kameňmi.

Vstup do vírivky je riešený obojstranným schodiskom, doplneným po oboch stranách bezpečnostnými držadlami. Na ľavej strane sa nachádza lavica s 28 hydromasážnymi tryskami pre kvalitnú masáž chrbta a chodidiel a na protiľahlej strane je umiestnené trubicové ležadlo s priestorom až pre 4 osoby, ktoré sa postará o príjemné uvoľnenie celého tela pomocou jemných vzduchových perličiek.

Druhým produktom, ktorý bol súčasťou zákazky, bol nerezový ochladzovací bazén s jednou prelivovou stenou – vzhľadom k tomu, že ide o komerčnú prevádzku. Po prehriatí v saune sa tak návštevníci wellness môžu schladiť v zapustenom ochladzovacom bazéne s rozmermi 1,9 x 1,7 x 1,3 m vyrobenom firmou Imaginox na mieru. Zaujala vás táto realizácia a radi by ste si pred stavbou vášho wellness vyskúšali niečo podobné na vlastnej koži? Navštívte turistický areál Gothal alebo si príďte vyskúšať nerezové produkty Imaginox priamo k nám do hlavného showroomu vo Vrchotových Janoviciach!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail