POOLSTORY: zapustená vírivka Sundance Spas

späť na výpis článkov
Pokiaľ túžite po niečom skutočne štýlovom, modernom a možno i trochu extravagantnom, bude pre vás táto realizácia perfektnou inšpiráciou. Vírivé vane totiž nemusia byť len voľne stojace v priestore, práve naopak. Veľmi žiadané je čiastočné alebo úplné zapustenie, alebo aspoň obstavanie vírivky nástupnou podestou. A ako také zapustenie prebieha a na čo je potrebné brať ohľad?

Či už sa zapustenie vírivky realizuje v interiéri alebo exteriéri, je potrebné mať vybudovanú betónovú šachtu, ktorá disponuje priestorom minimálne vo veľkosti jedného metra po obvode vírivky tak, aby bol zabezpečený prístup k technológii. V opačnom prípade sa sťaží samotný servis, a to predovšetkým v prípade poruchy.

Štvorcový model VICTORIA dizajnového radu SELECT Sundance Spas bol inštalovaný v interiéri rodinného domu do betónovej šachty. Technologická medzera je vkusne zakrytá dekoračnými kameňmi. Výrazným prvkom realizácie je navyše podsvietená hrana vírivky, ktorej farba sa môže ľubovoľne meniť. K dispozícii je 6 rôznych farieb.

Hydromasážna vaňa VICTORIA s rozmermi 224 x 224 x 91 cm má 39 hydromasážnych trysiek. Okrem klasického kartušového filtra je vybavená UV lampou. Táto vírivka ponúka dostatok miesta a rôzne druhy hydromasážnych sedadiel včítane ležadla, a to až pre 5 osôb. Premýšľate o kúpe vírivky? Dajte si zdarma poslať katalóg víriviek Aquamarine Spa!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail