Rodinná vírivá vaňa Cameo zapustená vedľa bazéna

späť na výpis článkov
Červené pálené tehly, perfektne zastrihnutý anglický trávnik, decentná skalka, kamenné bloky vedené od rodinného domu na drevenú terasu – priamo k vírivej vane Cameo. V tesnej blízkosti sa nachádza tiež podlhovastý betonový bazén so sklenenou mozaikou a priliehajúca rozsiahla odpočinková zóna, ktorá ponúka rodine miesto nielen k sedeniu, ale tiež k relaxáci v ľahu.

Aj v prípade tejto realizácie si klienti vybrali hydromasážnu vaňu Cameo rady 880, ktorá je jedným z najobľúbenejších modelov firmy Sundance Spas u našich klientov, a to predovšetkým vďaka ideálnemu rozvrhnutiu masážnych sedadiel. 5 rôzných masážnych miest pre pozíciu v sede a jedno lehátko sa postarajú o uvoľnenie širokého spektra svalov – a tak si každý z členov rodiny vyberie to svoje!

Jedným z odpočívadiel vírivky je sedadlo Accu-Ssage, ktoré zaisťuje príjemnú masáž 14 akupresúrnymi tryskami v oblasti šije, chrbta, bokov a lýtok za hlbokého ponorenia vo vode. Druhým obľúbeným miestom k masáži, je sedadlo Intelli-Jet, ktoré si intenzivným tlakom z trysiek a jemným perličkovým prúdením zacieleným na boky poradí s bolesťami chrbta a šije.

Výhodou víriviek Sundance Spas je inovovaná technológia trysiek Fluidix, ktorá uvádza vodu do oscilačného pohybu bez použitia pohyblivých častí, vďaka čomu nedochádza k ich skorému opotrebovaniu a nutnosti výmeny. Nadštandardným spôsobom je postarané tiež o čistotu vody, o ktorú sa stará pokročilý horizontálny filtračný systém MicroClean Ultra a UV lampa.

Zapáčila sa vám táto realizácia a priali by ste si vytvoriť na záhrade podobnú relaxačnú zónu? Navštívte náš showroom a nechajte si zadarmo poslať katalóg víriviek Sundance Spas priamo k vám domov! Radi vám poradíme s výberom vhodnej vírivej vane vzhľadom k vašim prianiam a požiadavkám!