Rodinný nerezový bazén s prelivom obloženým dlažbou

späť na výpis článkov
Vzdušný priestor svetlých farieb kombinujúci hneď niekoľko rôznych typov materiálu, navyše zvýraznený kontrastnými tmavými doplnkami. Čo však dotvára celý projekt? Nádherná záhrada plná stromov, kríkov a kvetín sformovaných do rôznych tvarov a zoskupení. Vďaka veľkým francúzskym oknám, ktoré tvoria veľkú časť vonkajších stien, sa môžu majitelia rodinného domu kochať obklopujúcou prírodou – a to priamo zo svojho vyhrievaného nerezového bazéna, ktorý tvorí stred miestnosti.

Tento prelivný nerezový bazén Imaginox s rozmermi 7 x 3 x 1,35 metra je vybavený deväťdesiat centimetrov širokými schodmi s predĺženým prvým schodom, niekoľkými podvodnými reflektormi, vstavanou automatickou lamelou na dne bazéna a jednodýzovým protiprúdom Rondo C2 výrobcu Fluvo.

Tvar bazéna je zdôraznený nerezovým lemovaním okolo prelivného žľabu, ktorý je prekrytý dvoma radmi segmentov obložených rovnakou keramickou dlažbou ako zvyšok miestnosti. Hľadáte aj vy vhodný bazén do už postaveného interiéru? Kontaktujte nás – radi vám navrhneme riešenie na mieru!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail