Rustikálny wellness v Tančiarni penziónu Starý svet

späť na výpis článkov
Pre privátne wellness Tančiarne – veľkého tanečného sálu – penziónu Starý svet v blízkosti Votic sme realizovali podlhovastý betónový bazén a vírivku Montclair rady 780 výrobca Sundance Spas. Novo zrekonštruovaný penzión v prvorepublikovom dedinskom štýle pôsobí veľmi tradične a rustikálne – a práve tohto štýlu sme sa s klientom držali aj pri realizácií wellness.

Dominantným prvkom tohto projektu je krásny betónový bazén s kamenným obložením a dreveným schodiskom, do ktorého sme inštalovali bazénovú technológiu a osvetlenie. Skimmerový bazén je prístupný z oplotenej terasy, na ktorej sa nachádza tiež vírivá vaňa a sauna.

Hydromasážnu vaňu Montclair s miestom až pre 5 dospelých osôb sme pre klienta dodali v teakovom dekore. Táto vírivka ponúka 5 druhov hydromasážnych trysiek rovnomerne rozmiestnených po rozličných sedadlách a ďalej disponuje osvetleným vodopádom a CLEARRAY UV-C filtračná technológia.

Plánujete stavbu komerčného či domáceho wellness a máte aj konkrétnu predstavu? Obráťte sa na nás a my Vám radi pomôžeme Vaše plány uskutočniť!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail