Súkromné „hviezdne“ wellness so saunou Klafs Premium

späť na výpis článkov
V tomto projekte sme dodávali saunu Klafs Premium do súkromného wellness v Červenej Lhote v Orlických horách. Ako relaxačná zóna slúži rodine obdĺžniková miestnosť na prízemí novostavby, ktorá kombinuje matne sivé kamenné obloženie s rôznymi drevenými materiálmi. Pomerne tmavý vzhľad rozjasňuje bodové stropné osvetlenie a zároveň veľké francúzske okná, ktoré, samozrejme, ponúkajú možnosť úplného zatemnenia. Okrem sauny Klafs je rodinné wellness ďalej vybavené parným kúpeľom, sprchou, ležadlami a veľkou vírivou vaňou.

Dominantným tvarom celej realizácie je päťuholníkový tvar, do ktorého je dizajnovaná tak vírivá vaňa a parný kúpeľ, ako aj naša sauna Klafs Premium s rozmermi 2,17 × 3 × 2 metre. Vnútro sauny je obložené dyhovanými veľkoformátovými panelmi Lounge a exteriér je pokrytý palubovkami softline z kanadského jedľovca. Pod ergonomicky tvarovanou lavicou z dreva Abachi sa skrývajú kachle Bonatherm, ktoré boli jasnou voľbou z dôvodu malého rozmeru sauny.

Rovnako ako strop miestnosti, i strop sauny je skrášlený hviezdnym nebom, navyše s voliteľnou farbou svetla. Okrem toho si náš klient vybral i ďalšie nadštandardné vybavenie – podsvietenie opierok Sun Set a súpravu dvoch reproduktorov prispôsobených pre saunovú prevádzku. Páči sa vám táto realizácia a radi by ste sa dozvedeli o našich produktoch viac? Kontaktujte nás a nechajte si zadarmo zaslať náš katalóg sáun Klafs priamo k vám domov!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail