Vírivá vaňa Cameo, sauna Charisma a solárna lúka Klafs

späť na výpis článkov
V krásnom súkromnom wellness neďaleko Prahy sme inštalovali hneď tri naše produkty – jedinečne tvarovanú saunu Charisma s nadväzujúcim sprchovým kútom a prémiovú vírivu vaňu Cameo rady 880 a nerezovú solárnu lúku s troma žiaričmi Klafs. Dominantným materiálom použitým v relaxačnej miestnosti je vínovo zafarbené čerešňové drevo, ktoré sme využili aj pre vonkajšie dýhované obloženie saunovej kabíny.

Sauna Charisma nemeckého výrobcu Klafs s rozmermi 2,2 x 2,6 x 2,2 metrov je typická svojou výrazne predsunutou vstupnou časťou s presklenými dverami a mohutným dreveným madlom. Atypicky zaoblený tvar saunovej kabíny sa stáča a pozvoľna prechádza do nadväzujúceho sprchového kútu, ktorý je taktiež súčasťou modelu. Vonkajšie obloženie je naviac doplnené vstavaným úložným systémom s troma poličkami, závesným držadlom a troma integrovanými podlhovastými oknami.

Výhrevným systémom modelu Charisma je v tomto prípade podlavicová pec Bonatherm so 100 kg lávových kameňov exkluzivne vybavenými funkciou Sanárium s voliteľnými piatimi programami saunovania. Súčasťou modelu je tiež priliehajúcí sprchový kút obložený sklenenou mozaikou farebne korešpondujúcí s designom miestnosti, vybavený hornou sprchou, sprchovou hlavicou, ručnou sprchou, sprchovým držiakom a hadicou vysokej kvality.

Pre vnútorné obloženie stien sme použili drevo hemlock typu softline a pre ergonomicky tvarované lavice sme zvolili najčastejšie používané drevo abachi vrby africkej. Designovým prvkom vnútrajška kabíny je designový vyklenutý strop lievikovytého tvaru s elegantne riešeným osvetlením a smerom k jeho stredu lúčovito sa zbiehajucími špárami. Uvolnenú atmosféru pri saunovaní naviac umocňuje príjemné podsvietenie chrbtových opierok SunSet, ktoré je medzi našimi klientami obzvlášť obľúbené.

Druhým produktom, ktorý sme pre našeho klienta dodávali bola vírivá vaňa Cameo prémiovej rady 880 amerického výrobcu Sundance Spas, ktorá sa svojimi rozmermi 226 x 226 x 95 cm ponúka priestor až pre šesť dospelých osôb. Päť rôznych masážnych sedadiel a jedno lehátko sú vybavené deviatimi druhmi hydromasážnych trysiek a relaxačnou perličkovou masážou. Tento zákazník si vybral model Cameo so škrupinou vo farbe platinum, vonkajším obložením mahagon a termoizolačným krytom v prevedení Vinyl Duetto.

V neposlednom rade je súčásťou tohto privátneho wellness tiež nerezová solárna lúka nemeckého výrobcu Klafs o rozmeroch 0,6 x 2 x 0,25 metrov s tromi žiaričmi o výkone 2700 W. Jedinečná technológia solárnej lúky vstrebává do ľudského tela vitamín D, vďaka čomu môžete pri pravidelnom používaní docieliť opálenie pokožky. Páči sa vám táto realizácia a radi by ste sa dozvedeli viac informacií o našej ponuke wellness produktov? Navštívte nás, alebo si nechajte zadarmo zaslať naše katalógy priamo k vám domov! Inšpiráciu hľadajte na našom instagrame aquamarinespacz!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail