Dokonalý relax - vírivka v panenskej prírode Malej Fatry

späť na výpis článkov
Sednete si do horúcej vírivky, necháte sa masírovať a užívate si so svojou drahou polovičkou nádherný výhľad do zalesnenej krajiny. Presne s takým zámerom k nám prišiel majiteľ novo vybudovanej horskej chaty, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Národného parku Malá Fatra na Slovensku. Tradičný štýl luxusnej drevostavby kombinuje prírodné materiály, kedy čelnú stenu budovy lemuje drevená terasa a v jej zníženej časti je vstavaná vírivá vaňa Optima amerického výrobcu Sundance Spas.

Štvorcová vírivka Optima rady 880 s rozmermi 2,26 x 2,26 x 0,96 metrov ponúka priestor až pre 7 dospelých osôb, pričom každé sedadlo má iné hydromasážne účinky. Napríklad terapeutické sedadlo Accu-Ssage zaisťuje hĺbkovú celotelovú regeneráciu vďaka 14 akupresúrnym tryskám, ktoré účinne pôsobia v oblasti Vašej šíje, chrbta, bokov, lýtok a zápästí.

Hydromasážna vaňa Optima je vybavená 47 hydromasážnymi a 14 vzduchovými tryskami Fluidix, ktoré privádzajú vodu do oscilačného pohybu bez použitia pohyblivých častí. Zároveň je vaňa doplnená osvetleným vodopádom a madlami pre pohodlný vstup a výstup z vane a tiež Clearray UV-C technológiou s horizontálnym filtrom, ktoré sa starajíú o čistotu vody.

Vzhľadom k šedej farbe dreveného obloženia terasy sa klient rozhodol pre platinovú farbu škrupiny, ktorá pôsobí veľmi decentne a nenápadne. Páči sa Vám naša realizácia a radi by ste si pozreli náš katalóg víriviek Sundance Spas? Napíšte nám a my Vám ho radi zdarma zašleme priamo k Vám domov!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail