Wellness v pohodlí domova

späť na výpis článkov
Pre rodinu neďaleko Benešova sme realizovali malé domáce wellness zložené hneď z niekoľkých našich produktov. Betónový bazén a vírivá vaňa sú umiestnené na záhrade v bezprostrednej blízkosti domu, sauna je vstavaná do interiéru – aj napriek tomu ale poskytuje otvorený výhľad na záhradu.

Betónový bazén vyložený modrou fóliou je vybavený rovným podlhovastým schodiskom, podvodným osvetlením, dvoma nerezovými madlami a dvoma skimmermi. Vysoké posuvné zastrešenie Alukov naväzuje na bočnú stenu domu a pojazdné lišty sú taktiež umiestnené na obklopujúcej stene. Výhodou tejto formy a výšky zastrešenia je nielen možnosť jeho úplného odsunutia počas pekného počasia, ale tiež možnosť voľného pohybu aj pri zakrytí.

Druhým našim produktom, ktorý je umiestnený tiež na terase záhrady, je hydromasážna vaňa Cameo rady 880 amerického výrobcu Sundance Spas. Štvorcová vírivka s rozmermi 2,26 x 2,26 x 0,96 m je vhodná až pre 6 dospelých osôb, kedy ponúka rozmanitý výber druhov a výšok odpočívadiel. Klient si zvolil vonkajšie obloženie vane v štýle šedej SunStrong a vnútornú škrupinu vo farbe Caribbean Surf.

Do tretice sme pre nášho zákazníka inštalovali saunu Klafs do interiéru domu. Čelné presklenie sauny umožňuje otvorený výhľad do záhrady a zároveň poskytuje dostatočné súkromie. Sauna je vybavená pecou Majus, čidlom vlhkosti so zabudovaným reproduktorom, ergonomicky tvarovanými opierkami hlavy a schodom, uľahčujúci vstup na lavice.
Uvažujete o vlastnom domácom wellness? Príďte sa k nám poradiť, radi Vám ponúkneme riešenie Vášho priestoru na mieru!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail